Dentysta - Stomatolog Zabrze
STOMATOLOGIA CYTRUS LAWENDA
ul. Gen. Ch. de Gaulle'a 83/6
41-800 Zabrze

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 10:00 - 19:00 | Wtorek: 10:00 - 19:00 | Środa: 10:00 - 19:00 | Czwartek: 10:00 - 19:00 | Piątek: 10:00 - 19:00 | Sobota: 10:00 - 14:00

O nas

Cytrus Lawenda – spokój i energia

Lawenda od wieków jest znana z właściwości uspokajających i relaksujących. Najnowsze badania dowodzą, że jej zapach zmniejsza lub całkowicie likwiduje lęk przed stomatologiem! W połączeniu z cytrusem – który przywraca energię życiową, poprawia nastrój, dodaje pewności siebie i delikatnie pobudza – tworzy doskonałe antidotum dla wszystkich obawiających się przekroczyć próg gabinetu stomatologicznego!

Tworząc nasz cytrusowo-lawendowy gabinet chcieliśmy, aby nie tylko wizyty w SPA mogły być przyjemne, ale u stomatologa również! Dołożyliśmy wszelkich starań, aby wszyscy klienci zasiadający w cytrusowym fotelu, byli podczas wizyty zrelaksowani, czuli się bezpiecznie i komfortowo.

Jesteśmy młodym, ambitnym i wykwalifikowanym zespołem, który stawia na jakość i komfort leczenia. Nasza oferta skierowana jest do wymagającego pacjenta, który oczekuje profesjonalnej porady stomatologicznej z wykorzystaniem najnowocześniejszych metod. Najnowsze trendy stomatologii śledzimy na licznych kongresach oraz szkoleniach, aby móc zaoferować Państwu najlepsze rozwiązania stomatologiczne.

Odpowiednio dobrana muzyka oraz uwalniany podczas zabiegów zapach cytrusa i lawendy, to gwarancja przyjemnej i bezstresowej wizyty u stomatologa. Wykorzystywane materiały, urządzenia i metody, powodują, że leczenie stomatologiczne w cytrusowo-lawendowym gabinecie staje się bezbolesne i małoinwazyjne.

Nasz gabinet odwiedzają osoby w każdym wieku – od juniora do seniora. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie i ustalamy plan leczenia według jego potrzeb. Nasi klienci dostają szacunkową wycenę całego leczenia, dzięki czemu mogą swobodnie zaplanować swoje wizyty.

Zapraszamy na bezpłatne przeglądy i konsultacje stomatologiczne!

Zespół Cytrus Lawenda